polski Wtorek - 15 czerwca 2021 Jolanty, Lotara, Wita      "Zacząć jest łatwo, wytrwać jest sztuką". Przysłowie niemieckie
FIRMA REFERENCJE KONTAKT  
Strona główna / FIRMA
Komdach - ciesielstwo i dekarstwo Wadowice
           Firma KOM-DACH specjalizuje się w remontach i przeróbkach starych dachów. Specjalizujemy się we wszystkich rodzajach pokryć dachowych i obróbek blacharskich.

      Zakres robót to : ciesielstwo, pokrycia dachu, remonty dachu, okucia, rynny, okna dachowe, kominy, więźby, przekrywki itd.
W branży dekarskiej jesteśmy od ponad 20 lat. Pracownicy nasi posiadają długoletnie praktyki w zawodzie, udokumentowane dyplomem mistrzowskim. Gwarantujemy wysoką jakość, fachowość, dokładność oraz sumienność w wykonywaniu robót pokrywczych. Zlecone prace wykonujemy terminowo, jednocześnie dokładnie i solidnie.

      Na nasze usługi udzielamy wieloletnich gwarancji. Nasi klienci to właściciele domów jednorodzinnych na terenie woj. Małopolskiego.

      Cennik za usługi uzależniony jest od skali trudności wykonywanej roboty, ale ceny nasze są przystępne - dla każdego. Nasz przedstawiciel przyjedzie na miejsce i chętnie pomoże Państwu w doradztwie  i oszacuje koszty.

Współpracujemy z producentami materiałów pokrywczych, i zaopatrując się w nie po cenach producenta.

Nasi główni partnerzy to:

blachotrapez.jpg (5.74 Kb)               pajak.jpg (5.29 Kb)

I wielu innych hurtowni budowlanych…

 


© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: PROMEDIA